Партія "Жінки за майбутнє"

Узнать стоимость написания работы

Вступ

Об'єднання «Жінки за майбутнє» виступає за розподіл повноважень між владою всіх рівнів. Також ця партія виступає за рівні права для обох статей, відзначила Довженко. «Ми будемо наполягати на прийнятті закону про гендерну політику», – підкреслила лідерка об'єднання. За словами голови партії, «Жінки за майбутнє» повинні визначитися відносно участі в президентських виборах 2004 року і парламентських виборах 2006 року, метою яких є «подвоїти кількість жінок у всіх органах влади – з 8 тис. до 16 тис.

Виступаючи на з'їзді, В. Довженко охарактеризувала діяльність об'єднання торік, а також у минулій виборчій кампанії як успішну (у 2002 році об'єднання зайняло 8-і місце з 33 партій і блоків на виборах у парламент, набравши 2,11% голосів виборців – МЦК).

Об'єднання зареєстроване з березня 2001 року.


1. Загальні положення та історія виникнення партії «Жінки за майбутнє»

«Жінки за майбутнє» під час президентської передвиборчої кампанії підтримають кандидатуру Прем'єр-міністра Віктора Януковича. Як передає кореспондент МЦК, про таке рішення йдеться у прес-релізі, поширеному перед початком з'їзду Об'єднання. «Жінки за майбутнє» на виборах підтримають кандидатуру Януковича.

У Всеукраїнському політичному об'єднанні «Жінки за майбутнє» В. Януковича називають «людиною вольовою, компетентною, із досвідом управлінської роботи, вимогливою до себе і навколишніх, послідовною в діях». Це дало можливість на другому з'їзді партії ухвалити рішення про підтримку кандидатури Януковича, висунутого 6-м з'їздом Партії регіонів кандидатом на посаду Президента України.

Також з'їзд «Жінок за майбутнє» має ухвалити рішення про створення Всеукраїнського передвиборного об'єднання жіночих громадських організацій «За добробут і порядок» на підтримку кандидата на посаду Президента Януковича.

Довженко переобрали лідером політичного об'єднання «Жінки за майбутнє».

4-й з'їзд політичного об'єднання «Жінки за майбутнє» одноголосно переобрали Валентину Довженко лідером цього об'єднання. Про це повідомляє інформагентство «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляє інформаційне агентство, крім кандидатури В. Довженко, на посаду лідера політоб'єднання інших кандидатур не було. На з'їзді були присутні близько 150 делегатів.

Рішенням з'їзду також обрані нові члени центрального правління об'єднання. У зв'язку з підготовкою до виборів президента та парламенту, у яких «Жінки за майбутнє» планують брати участь, у центральне правління обрали на 3 особи більше, ніж раніше, – 19.

05.04.04 У Києві пройшов з'їзд політичного об'єднання «Жінки за майбутнє».

У суботу 3 квітня в Києві пройшов 4-й з'їзд політичного об'єднання «Жінки за майбутнє», яке очолює Валентина Довженко. Учасники з'їзду заслухали звіт про діяльності об'єднання за минулий рік. Про це повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

В. Довженко повідомила, що «Жінки за майбутнє» мають намір взяти участь у виборах президента і парламентських виборах. Вона також підкреслила, що об'єднання виступає за перехід України до парламентсько-президентської форми правління. «Потрібно розподілити по всіх галузях влади рівномірно як права, так і повноваження й обов'язки. Тому що в президента в нашому випадку занадто багато повноважень, і для того, щоб їх виконувати президент повинний мати або дуже могутній тоталітарний апарат, або, якщо ж не буде такого контролю, держава оминеться в анархії», – переконана лідер об'єднання.

Об'єднання «Жінки за майбутнє» виступає за розподіл повноважень між владою всіх рівнів. Також ця партія виступає за рівні права для обох статей, відзначила Довженко. «Ми будемо наполягати на прийнятті закону про гендерну політику», – підкреслила лідерка об'єднання. За словами голови партії, «Жінки за майбутнє» повинні визначитися відносно участі в президентських виборах 2004 року і парламентських виборах 2006 року, метою яких є «подвоїти кількість жінок у всіх органах влади – з 8 тис. до 16 тис.

Виступаючи на з'їзді, В. Довженко охарактеризувала діяльність об'єднання торік, а також у минулій виборчій кампанії як успішну (у 2002 році об'єднання зайняло 8-і місце з 33 партій і блоків на виборах у парламент, набравши 2,11% голосів виборців – МЦК).

Об'єднання зареєстроване з березня 2001 року.


2. Державний устрій та правова політика

Формування соціальної політики на основі Європейської соціальної хартії, яка має бути терміново ратифікована, посилення ролі профспілок; розробка законодавства, яке б реально забезпечило встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму; посилення адміністративної, матеріальної, кримінальної відповідальності працедавців за затримку виплати зарплати як на державних, так і на недержавних підприємствах; повна та оперативна компенсація зниження пенсій внаслідок інфляції шляхом зміни механізму їх індексації; подолання соціально-економічної дискримінації жінок, нерівності в оплаті праці чоловіків і жінок, забезпечення захисту сім'ї, материнства й дитинства; реформування охорони здоров'я на основі поєднання безплатної та страхової медицини за принципом: забезпечений платить за бідного, здоровий – за хворого; створення повноцінної соціальної інфраструктури на селі; активна кредитна політика щодо молодих сімей, державне сприяння будівництву житла для молоді; відновлення соціальної справедливості в нарахуванні пенсій: рівень пенсій буде тим вищий, чим більший трудовий стаж; гарантія державою достойного рівня життя й надання якісних медичних та соціальних послуг інвалідам, ветеранам, чорнобильцям, соціально вразливим верствам населення; забезпечення реальної рівності прав і можливостей жінок і чоловіків, рівноправне партнерство чоловіків і жінок у політиці й соціальному житті;

3. Економічна політика

партія жінка майбутнє політика

Перехід від «ручного управління» економікою до розвитку на основі довгострокових стратегічних програм, порятунок металургії, хімічної промисловості, відродження сільськогосподарського машинобудування, легкої промисловості, суднобудування, аерокосмічної галузі, ВПК, розвиток інформаційних технологій; розвиток власного видобутку енергоносіїв, впровадження енергозбереження, модернізація технологій, створення міжнародних виробничих корпорацій. До 2015 року Україна має увійти до групи передових промислово розвинених країн. Держава має рішуче стимулювати просування українських підприємств на зовнішні ринки; пріоритет внутрішнього інвестора над транснаціональним капіталом: ми за соціальне ринкове господарство, але проти неконтрольованого глобального капіталізму; протистояння перетворенню України на периферію глобальної капіталістичної системи, на ринок збуту низькоякісної продукції, джерело дешевих ресурсів та робочої сили, світовий смітник ядерних відходів; недопущення «політичного» перерозподілу майна, припинення розпродажу стратегічних об'єктів для латання бюджетних дірок, суворе дотриманні державних гарантій інвесторам; ліквідація закладених в 2005 р. глибоких диспропорцій між державним та місцевими бюджетами, радикальне підвищення питомої ваги місцевих бюджетів; припинення політики «викачування» коштів з бюджетоутворюючих регіонів; зменшення податкового навантаження на бізнес; запровадження єдиного соціального внеску, створення умов для стабільного підвищення пенсій та поповнення Пенсійного фонду, економічних стимулів збільшення питомої ваги фонду оплати праці в структурі собівартості продукції, зацікавлення роботодавців у підвищенні заробітної плати найманих працівників та виведенні її з тіні; бюджетна реформа, що має бути побудована на засадах бюджетного федералізму, самостійного формування бюджетів всіх рівнів на основі власних та закріплених джерел податкових надходжень та доходів; захист інтересів малого та середнього бізнесу на основі прийняття закону про спрощену систему їх оподаткування та обліку діяльності; введення податкових канікул для малих підприємств, які зайняті виробничою діяльністю, або здійснюють надання суспільно важливих послуг; державна підтримка агропромислового комплексу.

Формування соціальної політики на основі Європейської соціальної хартії, яка має бути терміново ратифікована, посилення ролі профспілок; розробка законодавства, яке б реально забезпечило встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму; посилення адміністративної, матеріальної, кримінальної відповідальності працедавців за затримку виплати зарплати як на державних, так і на недержавних підприємствах; повна та оперативна компенсація зниження пенсій внаслідок інфляції шляхом зміни механізму їх індексації; подолання соціально-економічної дискримінації жінок, нерівності в оплаті праці чоловіків і жінок, забезпечення захисту сім'ї, материнства й дитинства; реформування охорони здоров'я на основі поєднання безплатної та страхової медицини за принципом: забезпечений платить за бідного, здоровий – за хворого; створення повноцінної соціальної інфраструктури на селі; активна кредитна політика щодо молодих сімей, державне сприяння будівництву житла для молоді; відновлення соціальної справедливості в нарахуванні пенсій: рівень пенсій буде тим вищий, чим більший трудовий стаж; гарантія державою достойного рівня життя й надання якісних медичних та соціальних послуг інвалідам, ветеранам, чорнобильцям, соціально вразливим верствам населення; забезпечення реальної рівності прав і можливостей жінок і чоловіків, рівноправне партнерство чоловіків і жінок у політиці й соціальному житті.

Категорична відмова від вступу України до НАТО, адже приєднання до НАТО зруйнує вітчизняний ВПК та зупинить пов'язані з ним наукові дослідження, перетворить Росію із стратегічного партнера на потенційного ворога України, збудує на кордоні з Росією нездоланну стіну; захист українського виробника всіма засобами, членство в COT та рух до ЄС за умови пріоритету захисту національних інтересів, за умови, що це не призведе до руйнації української економіки; координація дій з Росією при вступі до COT; повноцінна участь України в формуванні Єдиного економічного простору з Росією, Казахстаном, Білоруссю. Ми певні: регіональна інтеграція не суперечить набуттю членства в COT та просуванню України до ЄС.

Другие материалы

 • Оцінка майбутньої і теперішньої вартості грошових потоків під час проведення стратегічного аналізу
 • ... і в цілому на суму 1 045,0 тис. грн. 2.3 Оцінка майбутньої та теперішньої вартості грошових потоків в стратегічному аналізі Оцінка майбутньої та теперішньої вартості грошових потоків зазвичай застосовується при здісненні підприємством видатків грошових коштів в процесі своєї інвестиційної ...

 • Жінки-декабристки
 • еми визначається тим, що вчинок, який зробили жінки-декабристки, причому деякі з них навіть не мали уявлення про політичну діяльність своїх чоловіків, заслуговує на те, щоб ними пишалися та досліджували їх долю, життя на висланні та значення їхнього рішення слідувати за чоловіками на каторгу. Мета ...

 • Правове становище заміжньої жінки від стародавнього до новітнього часу
 • ... ємо тепер перевірити правильність наших висновків. Звернемося до історії, оскільки вона зберегла до нас дані щодо правового становища заміжньої жінки, заснованого в стародавності на викраденні, давнині, купівлі й інших способах. Найдавніша історія скупа у своїх свідченнях. Дещо зберегла вона для нас ...

 • Дослідження поведінки споживачів
 • ... є сегментація ринку. Сегментування ринку споживчих товарів проводиться з урахуванням географічних, демографічних, психографічних факторів та факторів поведінки споживача.Основні критерії вибору сегмента: прибутковість сегмента; доступність каналів збуту в сегменті; конкуренція в сегменті; сутт ...

 • Аналіз та удосконалення системи оцінки ефективності виробничої діяльності інструментального цеха оснастки допоміжного виробництва підприємства по виробництву меблів ЗАТ "Новий Стиль Україна" (м. Харків)
 • ... ідні організаційні висновки. РОЗДІЛ 2 АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕХА ОСНАСТКИ ДОПОМІЖНОГО ВИРОБНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА ПО ВИРОБНИЦТВУ МЕБЛІВ ЗАО “НОВИЙ СТИЛЬУКРАЇНА”   2.1 Характеристика діяльності та продукції підприємства ЗАО “Новий стиль Україна”   Підприємство ЗАТ “Nowy Styl Ukraine ...

 • Партійна система України. Політичний маркетинг
 • ... більш-менш помітної ролі в українській політиці. Отже, партійна система в Україні все ще перебуває в стадії трансформації в одну зі стабільних і ефективних плюралістичних партійних систем. РОЗДІЛ 2 ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ПОЛІТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ 2.1 Поняття «політичного маркетингу» Уперше термін ...

 • Створення, програми та діяльність Укр. і Рос. партій на поч. ХХ ст.
 • ... визволенням Наддніпрянщини від панування Роси, ліквідацією польського панування в Галичині та створенням з усіх українських земель національно-територіальної автономії у складі Австро-Угорщини. Виникнення, програмні положення та діяльність загальноросійських партій Початковим пунктом для анал ...

 • Зв’язок особистісних характеристик та стратегії поведінки в конфліктах у старшокласників
 • ... відбір у Дарвіна). Такі процеси приводять до постійного розвитку суспільства. Розділ 3. Емпіричне дослідження стратегій поведінки в конфліктних ситуаціях та особистісних характеристик 3.1 Вибірка та процедура емпіричного дослідження У дослідженні приймали участь учні десятих класів Черн ...

 • Вплив моральних якостей вчителів на процес формування майбутніх громадян України
 • ... і, які допомагають йому сформувати виховний ідеал і керуватися ним в своєму становленні, як особистості і громадянина. Результати анкетного опитування на тему: “Вплив моральних якостей вчителів на виховання майбутніх громадян України”. Щоб визначити пріоритетні цінності наших педагогів і оцінити ...

 • Партия зеленых в Украине (Партія зелених в Україні)
 • ... втілюють методи ефективного функціонування відкритого, демократичного екоорієнтованого суспільства з ринковою економікою та міцною соціальною сферою. Партія Зелених України вважає цей шлях продуктивним та вигідним для нашого суспільства. Але ми обов’язково маємо співвідносити нашу мету, способи її ...

 • Формування правильності усного мовлення у майбутніх учителів початкових класів
 • ... Також доцільно було б у професійній підготовці майбутніх учителів початкових класів ввести спецкурс «Основи культури мовлення і стилістики». 2.3 Практичні аспекти формування правильності мовлення у майбутніх учителів початкових класів Найбільші мислителі світу з найдавніших часів пов'язують ...

 • Центристські партії в політичній системі сучасної України
 • ... виникненню деструктивних тенденцій в державі. Нівеляція ідеї центризму є поштовхом до актуалізації цінностей ліво- та правоцентризму. Розділ ІІ Центристські партії в політичній системі сучасної України   2.1. Особливості політичного центризму на українському грунті   Становлення ...

 • Виникнення політичних партій в Україні та основні етапи їх формування
 • ... партоудівництва поділяється на два основний етапи, вододілом між якими служить акт визнання національне> державного суверенітету України. З урахуванням цього можна виділити наступні етапи формування політичних партій в Україні: I етап (1990–1991) – період жорсткого протистояння легальних ...

 • Історія і теорія політичних партій
 • ... дношенні відбулося в Англії. Розвиток парламенту в Англії зробило свій вплив на політичний розвиток у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії та інших державах; і як політичні установи, так і політичні програми та теорії політичних партій Англії впливали на континентальні народи дуже значно. Становлення ...

Каталог учебных материалов

Свежие работы в разделе

Наша кнопка

Разместить ссылку на наш сайт можно воспользовавшись следующим кодом:

Контакты

Если у вас возникли какие либо вопросы, обращайтесь на email администратора: admin@kazreferat.info