Історія спостереження НЛО

Узнать стоимость написания работы
  Реферат:

Історія спостереження НЛО


План

Вступ

1. Історія спостереження НЛО

Висновок

Література


Вступ

НЛО – це загадка нашої реальності. Дуже довго ми були настільки зайняті боротьбою один з одним, що майже не робили спроб вникнути в ті великі таємниці, що лежали за порогом звичайного життя. А таємниці тим часом продовжували виблискувати в небі, з'являтися в несподіваних місцях, здійснювати маневри на очах біля цілих міст, фіксуватися радарами, глушити мотори машин, знижувати напругу ГЕС.

Шлях історії НЛО – це шлях від глибокої старовини до сорокових років ХХ століття. Чому такі дивні рамки? Все задоволено просто. Саме цей період названий фахівцями «доісторичним». Все що трапилося пізніше, стало «вдень сьогоднішнім» уфології. А переломним моментом в історії вивчення НЛО стала аварія в Розуелле в 1947 році.


1. Історія спостереження НЛО

Легенди про диски, що літають, старі, як само людство. Дивні об'єкти в небі завжди хвилювали людей, часом навіть викликали паніку. Древні тексти зберегли натяки на прибульців. Китайський дослідник Чи Пенлао з пекінського університету описує загадкові малюнки в горах Хунань і на острові посеред озера Тунгтінь. Датовані приблизно 4500 роком до нашої ери, наскальні малюнки на граніті змальовують людину з величезним тулубом, циліндровий об'єкт в небі і схожий на нього предмет, але вже на землі. Жодне «земне» пояснення цього малюнка поки що не витримує критики. Аналогічні речі можна побачити і на нагір'ї Сахари в Тассилі, і в перуанському храмі Тіаунако.

Біблейський пророк Ієзекиіль бачив в небі дивну машину, що приземлилася в Халдеєві (зараз це територія Іраку) в 593 році до нашої ери.

У старих хроніках збереглася безліч описів світлих дисків, видимих на небі вдень або ж вогнів, помітних вночі, які спостерігали за часів Римської імперії. В деяких випадках описані навіть істоти, якось пов'язані з об'єктами. У історії Ієзекиіля, до речі, теж згадується фігура людини, оточена яскравим світлом. Часто мовиться про те, що землян відвідували «люди в білому одязі», що прийшли здалека, по небу літали щити або ж були видні два Луни. Примарні кораблі довго висіли в повітрі, запалювали вогні – як це було в 218 році до нашої ери. Всі ці факти (насправді їх багато сотень) заслуговують на найпильніше вивчення. Існує список сотень спостережень НЛО, зроблених в давнину і середньовіччя. Тут потрібно враховувати, що основна маса свідоцтв взагалі не дійшла до нас, так що ми маємо в своєму розпорядженні лише крупинки відомостей.

Наприклад, 6 березня 1716 року астроном Галлей бачив об'єкт, що освітлював небо протягом двох годинників так сильно, що можна було читати друкарський текст. Після двох годинників яскравість свічення зменшилася.

В середині минулого століття спостерігалася не лише велика кількість об'єктів, що перетинали диски Місяця і Сонця, але часто описувалися диски і сфери, що знаходяться на Землі! Це дуже поважно з тієї точки зору, що об'єкти, видимі на сфері Сонця і Луни, могли бути просто результатом дефекту оптики.


Висновок

На весну 1909 року доводиться перший опис посадки НЛО в ХХ столітті, а також характеристики «операторів», що знаходилися біля корабля.

Це сталося в 23.00 18 травня в Кеффілі, Уельс. Свідок, містер Летбрідж, стверджував, що під час прогулянки уподовж дороги він відмітив великий циліндровий об'єкт, поблизу якого «знаходилися дві люди, одягнені в хутряні пальта». Вони, побачили свідка, збуджено закричали, вскочили в апарат і зникли з неймовірною швидкістю.

Цей інцидент був описаний в «Дейлі мейл» 20 травня 1909 року. Можна привести безліч свідоцтв про подальші приземлення НЛО. А, зачинаючи з 1947 року неможливо навіть перерахувати всі випадки – вийшла б багатотомна праця.

Як у старих, так і в сучасних повідомленнях, зроблених і ученими, і широкою публікою, мовиться про диски, що літають, в небі і про об'єкти, що бачаться на землі і на морі. Проте тільки у наш час вони почали асоціюватися з, так званими, «прибульцями» і ідеєю космічних міжзоряних подорожей. Але це зовсім не означає, що у далекому минулому ці явища, що інтерпретуються відповідно до часу, не означали того ж, що і сьогодні.

Так хто ж це – посланці «далеких світів», або вони завжди знаходилися поряд з нами на прихованому для нашого сприйняття світі.

Довгий час відсталість поглядів не дозволяла багатьом дослідникам ширше поглянути на цю проблему. Зараз в уфології існує теорія, згідно якої “декілька століть назад настав новий період в дослідженні Землі з боку невідомих істот”. Вищий розум зачав проводити експерименти – упроваджувати в нашу середу «інопланетян» і вивчати у відповідь реакцію «землян». Так хто ж ці люди, що упроваджуються в нашу цивілізацію для проведення своєрідних психологічних тестів? Звідки вони приходять?


Література

1.  Дагаєв М. М., Чаругин Ст|ст.| М. Астрофізика. - М.: Освіта, 1988.

2.  Кабардін о.Ф. Фізика. – М.: Освіта, 1988.

3.  Рябов Ю. А. Двіженіє небесних тіл. – М.: Наука, 1988.

4.  Симоненко А. Н. Астероїди або тернисті шляхи досліджень. – М.: Наука, 1985.

Другие материалы

 • НЛО — машина часу
 • ... був український уфолог з Гостомеля Валерій Кратохвіль, який зібрав і проаналізував свідчення очевидців в книзі "НЛО - машина часу" (Київ, 1993 рік) і багатьох публікаціях в пресі. З книги В.Кратохвиля: "...Приблизно за місяць до Чорнобильської катастрофи, я розмовляв з контролером ...

 • Виховання ціннісного ставлення до природи у дітей старшого дошкільного віку
 • ... хоча б найпростіші, але конкретні дії для збереження навколишньої природи І навчити їх цього. Розділ 2. Педагогічні умови виховання цілісного ставлення до природи дітей дошкільного віку 2.1 Формування екологічно мотивованої діяльності дошкільнят Особливості дитячої діяльності Організац ...

 • Культура та естетика
 • ... і до теоретичних проблем, і до проникнення в глибини тексту. Отже, авангардизм є феноменом художньої культури, суть якого передусім у загостреному й напруженому вираженні процесів естетико-художнього перевороту, означуваного як модернізм. У різких, безпрецедентних формах відбувалися в авангардизм ...

 • Єгипетські піраміди
 • ... менші по розмірах "цеглини" для будівництва? На обговорення я представляю версію того, що гнітюча більшість блоків великих єгипетських пірамід виконані з бетону. Коли минуло багато століть, відрізнити бетонні блоки від вирубаних з тієї ж породи стає непросто, оскільки вони руйнуються, ...

 • Уявлення стародавніх слов’ян
 • ... Міфи лежать в основі будь-якої релігії, тому ми розглянемо вірування слов’ян, як продукт цих уявлень. З давніх часів кожне слов’янське плем’я стародавніх слов’ян поклонялося своєму богові, але з часом склався пантеон слов’янських богів. У літописі Нестора під 980 р. зазначається, що Володимир ...

 • Теорії виникнення і розвитку біосфери Землі
 • ... в майбутньому. Застосування чисельних моделей для розрахунків змін біосфери у минулому, що розширить можливість пояснення механізму еволюції. 2.Теорії виникнення і розвитку життя на Землі   Теорія спонтанного зародження Ця теорія була поширена в древньому Китаї, Вавілоні і Єгипті як ...

 • Прогностичні дослідження маїбутнього
 • ... імовірно, доповнене Іоанном згодом через 30 років. З тих пір не проходило жодного століття (а в наш час і жодного року) без нових досліджень і тлумачень цього пророцтва. Число разючих збігів із пророкуванням Іоанна в кожнім столітті було велике, іноді навіть доходило до критичної маси, коли віруючі ...

 • Тунгуському феномену – 100 років. Чого чекати землянам?
 • ... тіло було метеоритом, який все-таки вибухнув в атмосфері. Є й геофізичні гіпотези. Вони зводяться до того, що Тунгуський феномен – специфічний землетрус, виверження вулкана, вибух природного газу або воднево-кисневої суміші, гігантська кулевидна блискавка тощо. Всього ж відомо більше ніж 120 «гі ...

Каталог учебных материалов

Свежие работы в разделе

Наша кнопка

Разместить ссылку на наш сайт можно воспользовавшись следующим кодом:

Контакты

Если у вас возникли какие либо вопросы, обращайтесь на email администратора: admin@kazreferat.info